Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури

20.04.2016 року Чаплинський НВК радо вітав гостей, які приїздили відвідати відкритий урок, під час якого своєю майстерністю ділився вчитель образотворчого мистецтва Дудар Р.Я. Це був районний семінар вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури на тему «Використання ІКТ на урокахобразотворчого мистецтва та художньої культури».

Відвідавши відкритий урок педагоги мали можливість переконатися, що особливості методики викладання образотворчого мистецтва з використанням ІКТ дозволяють вчителю широко використовувати нестандартні форми та методи організації уроку, що значно підвищують ефективність засвоєння знань, поліпшують контроль над виконанням завдань, викликають у дітей інтерес до навчання. Продовженням семінару був позакласний захід «Квіткова феєрія».

Методист районного методичного кабінету Горбач Л.В., підвела підсумки роботи семінару та відмітила високу результативність та практичність проведених заходів.


Семінар учителів образотворчого мистецтва

18.09.2014 року на базі Лисянського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія” відбулося чергове заняття постійно діючого семінару вчителів образотворчого мистецтва шкіл району на тему: «Формування громадянської активності учнів на уроках образотворчого мистецтва шляхом застосування новітніх технологій». Метою семінару було звернути увагу присутніх педагогів, що у процесі виховання почуттів і творчого розвитку особистості урок образотворчого мистецтва в загальноосвітній школі відіграє незамінну роль.
З методичними рекомендаціями урізноманітнення форм практичних завдань на уроках образотворчого мистецтва виступила методист РМК Горбач Л.В. Вчитель Лисянського НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія” Левківська Т.І. обґрунтовала необхідність роботи з творчо обдарованими дітьми, проведення олімпіад та конкурсів з образотворчого мистецтва, підготовки учнів до участі в конкурсі-захисті МАН з художньо-естетичного напрямку. Наприкінці семінару за круглим столом учасники семінару обмінялися досвідом у використанні інноваційних технологій та узагальнили теоретичні засади використання ІКТ на уроках образотворчого мистецтва.

/Files/images/мал4.JPG/Files/images/мал1.JPG

/Files/images/мал3.JPG

/Files/images/мал2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1018

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.