/Files/images/maryanvka/DSCN3879.JPG 27 січня учні Мар'янівського НВК відвідали зустріч з нагоди визволення сіл Розкошівка та Мар'янівка від німецьких загарбників, яка відбулася в селищному Будинку культури. Поспілкувавшись з очевидцями та послухавши спогади, учні поклали квіти до пам'ятного знаку.

***

/Files/images/maryanvka/DSCN3806.JPG 23 січня в Мар'янівському НВК на загальношкільній лінійці депутат Лисянської районної ради Недзельський Борис Васильович вручив учнівському колективу школи спортивний інвентар, який складався з металевих спортивних обручів, м'ячів та ковриків для фітнесу, скакалок, футбольних та баскетбольних м'ячів. Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи висловлюють вдячність Борису Васильовичу за підтримку НВК.

***

Засідання МО вчителів початкових класів/Files/images/DSCN3613.JPG

***

/Files/images/maryanvka/DSCN3750.JPG 17 січня Мар'янівський НВК відвідав голова Лисянської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Павличук. Метою його візиту була благодійна справа. На загальношкільній лінійці він привітав учнів і педагогічний колектив в минулими святами, а також урочисто вручив футбольну форму для двох команд учнівського колективу. Президент Шкільного парламенту та адміністрація школи висловили подяку за подарунки та підтримку НВК.

***

3 січня в Мар'янівському НВК відбулося засідання Методичного об'єднання вчителів початкових класів присвячене традиціям світкування Різдва та інших січневих свят. Запрошені педагоги були розділені на дві групи та працювали з асоціативними завданнями, тематичними загадками, брали участь в спеціалізованіх ситуативних постановках та колядковому батлі, і звичайно співали різдвяні пісні. Посилання на відеоhttps://www.youtube.com/watch?v=rAdZIenRPaw&feature=youtu.be

***

Засідання МО суспільно-гуманітарного циклу

/Files/images/DSCN3620.JPG
4 січня в Мар'янівському НВК відбулося засідання Методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему "Учень та учитель - ПАРТНЕРИ". Запрошені педагоги були розділені на три групи та виконували вправи щодо визначення терміну "партнерство" між вчителем та учнем, терміном "толерантність", визначали напрямки взаємодії учителя з учнем та батьками, розбирали тематичні ситуативні приклади та працювали з художніми матеріалами для виготовлення листівок-побажань. Звичайно не обійшлося без побажання країні у вигляді пісні "Молитва за Україну" посилання на відео https://www.youtube.com/watch?v=aPO258Gr1HM&t=11s

***

Проект "Диво-Діти Лисянщини"

/Files/images/диво дитина.jpg
19 грудня в Районному Будиноку дитячої та юнацької творчості разом з Лігою старшокласників району було втілино проект "Диво-Діти Лисянщини". Учні різний шкіл району змагалися в п'ятьох номінаціях: Найрозумніша дитина, Найспортивніша дитина, Найтворча дитина, Найдивовижніша дитина, Найгероїчніша дитина. Наш НВК представляв в номінації Найрозумніша дитина Президент шкільного парламенту, учень 11 класу Прудиус Євгеній та в номінації Найтворча дитина учениці 9 класу дует "Калинки" Інна та Аліна Неїжкаші. Євгенієм був запропонований раціоналізаторський проект з кролівництва та бджільництва, а Інна та Аліна продемонстрували загалу свої чудові голоси. За підсумками жюрі у номінації Найрозумніша дитина, вікова категорія 15-16 років, зайняв перше місце Прудиус Євгеній, а у номінації Найтворча дитина, вікова категорія 12-14 років, зайняв перше місце дует "Калинки" Аліна та Інна Неїжкаші.

***

Новорічна творча виставка

/Files/images/малюной новий рік 12.jpg
З 19 по 23 грудня в Мар'янівському НВК проходила Новорічна творча виставка. Учні та учнівські колективи представили до огляду як персональні, так і колективні роботи.

***

День Святого Миколая

/Files/images/CAM05278.jpg

9 грудня для учнів та вихованців дитячого садка Мар'янівського НВК учні 5 та 6 класів організували свято Святого Миколая. Діти співали чудові пісні про Миколая та розказували вірші. Наприкінці святкування Миколай привітав дітей та батьків зі святом та пригостив малечу смаколиками.

***

8 листопада на базі Лисянського Будинку творчості відбулося засідання районної Ліги старшокласників, на якому були присутні відповідальні педагогічні працівники та представники шкільного самоврядування. На початку засідіння учні різних шкіл району представились. Наш НВК представляв Президент Шкільного парламенту "ЛІДЕРИ" Прудиус Євгеній. Обговорювалась робота над інтернет-проектами Черкаської Ліги старшокласників та волонтерська робота.

/Files/images/maryanvka/DSCN2963.JPG

***

Участь у конкурсі малюнку Черкаського центру роботи з обдарованими дітьми.Мар'янівський НВК

1.Робота Серебрянської Катерини, учениці 4 класу, "Глек та яблуко"

2.Робота Степовенка Максима, ученика 10 класу (чорно-біла) "Сумна лілея"

3.Робота Дробахи Анни, учениці 11 класу "З Україною в серці"

Заголовок
/Files/images/maryanvka/123.jpg /Files/images/maryanvka/124.jpg /Files/images/maryanvka/м.jpg

***

10 жовтня в Мар'янівському НВК відбувся районний семінар ГПД. Протягом семінару вихованці групи подовженого дня ходили на прогулянку у парк, під час якої діти добирали прикметники до неба, слухали звуки осені, згадували назви дерев та що відбувається з ними та тваринами восени. Цікавою була ознайомча розповідь про засновницю парку пані Мар'яну та пана Потоцького, про її будинок та величну сріблясту липу, привезену з Америки. Після прогулянки діти прикрасили килим липовим листям, яке назбирали на прогулянці. На занятті під звуки лісу учні 1 та 2 класів клеїли листя на спіднички до балеринок, а учні 3 та 4 класів робили символічні осінні листівки та портрети пані Мар'яни та пана Потоцького з осіннього листя. Наприкінці гості семінару власноруч наклеїли на "чарівне дерево" осіннє листя в знак подяки за чудовий та пізнавальний захід. Більше фото тут https://vk.com/album-10368793_237761060

/Files/images/shubin/DSCN2766.JPG/Files/images/maryanvka/DSCN2766.JPG

***

2 листопада в Мар'янівському НВК відбувся районний семінар з предметів "Зарубіжна література " та "Російська мова", темою якого була "Біоадекватна (ноосферна) технологія розвитку творчого мислення на уроках зарубіжної літератури та російської мови". Вчителям шкіл району були запропоновані до огляду уроки в 6 класі - російська мова, та у 8 класі - зарубіжна література. Також був проведений виховний захід у форматі літературного журналу "Зарубіжні письменники і Україна", в якому взяли участь учні 7-11 класів. Відповідно наприкінці відбулося обговорення семінару, під час якого завідуюча райметодкабінетом Шевченко Л.А. більш деталізовано ознайомила учасників семінару з ноосферною технологією. Більше фото тутhttps://vk.com/album-10368793_238629447
/Files/images/shubin/DSCN2904.JPG /Files/images/shubin/DSCN2932.JPG
/Files/images/shubin/DSCN2935.JPG /Files/images/shubin/DSCN2940.JPG

***

З 31 жовтня по 7 листопада в Мар'янівському НВК учні та всі охочі мали можливість побачити результат художнього хобі учня 10 класу Степовенка Максима. Його роботи були виставлені на огляд шкільного суспільства. Роботи дітям дуже сподобались. Максим, в основному, працює олівцем у чорно-білих кольорах, але іноді бувають і кольрові роботи. Особливо багато малюнків у стилі "аніме".

/Files/images/shubin/DSCN2952.JPG

***

Кiлькiсть переглядiв: 1622

Коментарi

  • Марина

    2015-05-29 23:27:06

    Сайт Мар'янвського НВК - marianivka-nvk.edukit.ck.ua - самі свіжі новини про шкільне життя. Група ВКонтакті - vk.com/maryanivskiynvk - більше фото та відео про шкільні заходи....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.