Дошкільна освіта

Дошкілля району розвивається як складова частина неперервної освіти в районі. Відповідно до рішення Лисянської районної ради від 25.07.2012 № 113-03/VІ затверджена районна програма розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, основним завданням якої є збереження та розвиток мережі дошкільних навчальних закладів району, забезпечення конституційних прав і державних гарантій щодо доступності здобуття освіти дітьми дошкільного віку.

Відділом освіти, органами місцевого самоврядування, педагогічними колективами здійснено ряд заходів щодо збереження мережі та максимального охоплення дошкільною освітою дітей в сільській місцевості.

У системі дошкільної освіти Лисянського району на сьогодні функціонує 26 дошкільних навчальних закладів, з них: 15 у складі НВК, та 11 ДНЗ (3 – комунальної власності селищної ради і 8 – комунальної власності сільських рад). У березні 2013 році додатково відкрито 1 ясельну групу у ДНЗ «Ромашка» Лисянської селищної ради.

З серпня 2013 року дошкільні навчальні заклади підключені до уніфікованої системи електронної реєстрації дітей дошкільного віку через мережу «КУРС: Дошкілля».

У районі проживає 886 дітей від 1 до 6 років. З них дошкільною освітою охоплено 762 дітей (86%), що виховуються у дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах.


Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт"

Базовий компонент дошкільної освіти в Україні

Загальні відомості

Нормативно-правова база

Довідкові матеріали

Методичні рекомендації

Кiлькiсть переглядiв: 1150

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.