Випускник ДНЗ 2014

Травневі дні для вихованців старших груп дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району запам’ятаються випускними балами - особливими святами для всіх: для дітей, батьків, вихователів.

Хвилюючі святкові моменти не залишили байдужими і гостей свята. Кожне слово випускника було пронизане любов’ю та вдячністю за роки проведені у дитсадку, сльози іскрилися в очах батьків коли їх діти виконували пісні, таночки прощання з дитсадком. Діти зверталися зі словами подяки до всіх, хто дбав про їх щасливе дитинство. Давали обіцянки стати гідними, розумними школярами .

Незабаром для наших випускників продзвенить перший шкільний дзвінок. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими казковими подорожами у прекрасний безтурботний світ. Попереду - непроста дорога у світ дорослого шкільного життя, де чекають дивовижні відкриття, непізнанні й нерозгадані історії, які допоможуть дітям кожного дня, крок за кроком, йти назустріч новому світлому майбутньому, на зустріч самому собі.

Прощальний вальс для 210 випускників ДНЗ району не забудуть ні вихователі, ні батьки, ні самі діти. Бажаю вам любі діти здоровя і успіхів, а батькам витримки і мудрості. Хай Ваша любов стане вічним оберегом для наших дітей.

Методист РМК Вертеба

Хай садочки випускають

Дітей щасливих і дзвінких

А школа радо зустрічає

Першокласників таких.

/Files/images/dnz/_DSC1302.JPG

/Files/images/dnz/_DSC1394.JPG

/Files/images/dnz/_DSC1454.JPG

/Files/images/dnz/_DSC1494.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 781

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.