Літній мовний табір "Healthy Kids" у Лисянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Мовний табір – це чудова нагода поглибити знання іноземної мови, розширити кругозір учнів, сприяти діалогу двох культур.

Протягом двох тижнів у Лисянській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 працює мовний табір під назвою «Healthy Kids». Напрямком роботи табору було обрано тему « Sport and Health». Проведені заходи пропагували здоровий спосіб життя серед учнівської молоді, бажання самостверджуватись, розвиток творчих здібностей.

Активізації роботи сприяла співпраця вчителів іноземної мови Білоус Л.Ю. та Романової Л.І. з волонтером Корпусу Миру, громадянкою США Тейлор Сміт. Рухливі ігри на свіжому повітрі, пісні, танці, інсценізація казки, речівки, загадки, ребуси, різноманітні змагання, проектна діяльність наповнили дозвілля дітей позитивними враженнями, а перебування в таборі - незабутнім.

У світі професій

Вибір професії — один із головних життєвих виборів, що здійснює людина в юному віці, так як обираючи професію, вона також обирає і стиль життя.
Для багатьох випускників ситуація вибору є стресовою. Причини цього в тому, що, з одного боку, людині лячно брати на себе рішення за свої вчинки, з іншого — вона просто не знає, як грамотно прийняти рішення, щоб воно відповідало її інтересам і діям.
Тому й потрібна кваліфікована допомога класних керівників, психологічної служби школи, працівників районного центру зайнятості, працівників НЗ, батьків в тому, щоб допомогти учню визначити наявність і направленість своїх професійних інтересів і здібностей, особистісних і ділових якостей, необхідних для опанування певної сфери професійної праці; інформувати дитину про зміст і умови праці в рамках певної професії; знайомити з правилами прийняття рішення і планування свого професійного шляху. Остаточний же вибір майбутньої професії завжди остається за самою людиною.
Щорічно протягом року в Лисянській ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 проходять профорієнтаційні зустрічі для учнів 9-11 класів. З ознайомчими презентаціями, лекціями, бесідами перед старшокласниками виступають викладачі ПТНЗ, ВНЗ, батьки учнів, випускники школи.
Завдяки таким зустрічам, де діти вільно можуть задавати запитання, сміливо вступати у дискусії з людьми, які досягли успіху в професійному житті, школярі можуть сформувати уявлення про реалії сучасного професійного середовища, ринку професій та дати собі відповідь на запитання «На що варто звертати увагу при виборі майбутньої професії?» чи «Що важливіше: твої інтереси чи прибутковість професії?».
Так і 7 квітня спільно з районним центром зайнятості була організована екскурсія до Лисянського хлібзаводу для учнів 9-х класів, де під супровід аромату свіжоспеченого хліба вони дізналися багато цікавого про особливості професії пекаря, кулінара, технолога.
Виступ головного спеціаліста з профорієнтації ЛРЦЗ Дубового О.В. напевно зможе допомогти учням в засвоєнні певного кола знань про найбільш актуальні професії на ринку праці, а сама екскурсія - сформувати в учнів позитивне ставлення до різних професій, а особливо до тих, попит на які актуальний в нашому сьогоденні.

/Files/Новый рисунок (3).png/Files/Новый рисунок (1).png/Files/Новый рисунок (2).png/Files/Новый рисунок.png

Кiлькiсть переглядiв: 1050

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.