Моя сім’я, моя родина!

Під такою назвою пройшло родинне свято у Лисянській дошкільній установі «Малятко». Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по - справжньому щасливі лише в сім’ї, серед, друзів коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода. Родина є найпершим і головним осередком виховання дитини, передання їй надбаного поколіннями досвіду і мудрості, моральних цінностей. Саме родина формує внутрішні переконання дитини, закладає основи світогляду маленької особистості. Загальновідомо, що найкраще виховує дітей приклад дорослих.

Це добре розуміють педагоги Лисянської дошкільної установи «Малятко» і саме, тому уже традиційним стало кожного року проводити родинне свято в листопаді місяці. Дошкільний заклад не змінює родину, він виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежить від їх узгодженості. Цікаве і змістовне родинне свято організували педагогічний колектив та батьки. Під час свята вихованці мали можливість насолодитися чарівним співом своїх мам, позмагатися у спритності зі своїми татусями, подякувати усім членам своїх родин за любов і турботу. Під час свята родини завзято змагалися у швидкості, спритності, силі та готували улюблену страву, разом долали перешкоди і вирішували інтелектуальні завдання. Дітки подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у чудових піснях та танцювальних номерах.Родини Барташевичів, Данелян, Єршових проявили себе дружніми і ерудованими, спритними і винахідливими, вправними та веселими.

Спільна участь родини у таких заходах сприяє формуванню у дітей почуття гордості за свою родину. Родини, які брали участь були нагороджені грамотами і сувенірами за активну участь у родинному святі. Тож взаємна любов і підтримка між членами родини, тепло сімейних стосунків – це саме ті чинники, що сприяють вихованню дитини життєрадісною, доброзичливою і впевненою в собі особистістю.

Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються дошкільнята: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість.

Це свято принесло радість усім дітям та дорослим.

/Files/images/dnz_2016/SAM_2457.JPG /Files/images/dnz_2016/SAM_2492.JPG /Files/images/dnz_2016/SAM_2626.JPG

23.ХІ.2017

***

Родинні свята в дошкільних навчальних закладах селища

Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по -справжньому щасливі лише в сім’ї, серед, друзів коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.

Родина є найпершим і головним осередком виховання дитини, передання їй надбаного поколіннями досвіду і мудрості, моральних цінностей. Саме родина формує внутрішні переконання дитини, закладає основи світогляду маленької особистості. Загальновідомо, що найкраще виховує дітей приклад дорослих.

/Files/images/1447613529145_3.jpg/Files/images/1447613529145_2.jpg Це добре розуміють педагоги Лисянських дошкільних навчальних закладів «Ромашка», «Веселка», «Малятко» і саме тому уже традиційним стало проведення родинних свят в листопаді місяці. Дошкільний заклад не змінює родину, він виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежить від їх узгодженості. Цікаві і змістовні родинні свята організували завідуючі, вихователі та музичні керівники закладів.

Під час свята вихованці мали можливість насолодитися чарівним співом своїх мам, позмагатися у спритності зі своїми татусями, порадіти вправності бабусь, подякувати усім членам своїх родин за любов і турботу. . Під час свята родини завзято змагалися у швидкості, спритності, силі та готували улюблену домашню страву. Разом долали перешкоди і вирішували інтелектуальні завдання. Спільна участь родини у таких заходах сприяє формуванню у дітей почуття гордості за свою родину. Родини які брали участь були нагороджені подякою за активну участь у родинному святі та за гарне виховання дітей. Тож взаємна любов і підтримка між членами родини, тепло сімейних стосунків – це саме ті чинники, що сприяють вихованню дитини життєрадісною, доброзичливою і впевненою в собі особистістю.

Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються дошкільнята: материнська любов, батьківська наука,бабусина молитва,дідусева мудрість.

Ці свята приносять радість усім дітям та дорослим.

Методист РМК Вертеба Н.О.

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.