Родинне свято в дитсадку «Хата на тата»

/Files/images/dnz/SAM_7300.JPG

Нещодавно в ДДУ ясла-садок «Малятко» Лисянської селищної ради відбулося Родинне свято.На нього було запрошено не лише мам і татусів, а й бабусь і дідусів.
Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.
Дошкільний заклад не замінює родину, він виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежать від їх узгодженості.
На святі, кожен з присутніх почув теплі слова вітанняз приводу святата подяки завиховання дітей.
Кожне слово,кожен вірш,які промовили маленькі артисти звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших, до тих, хто недосипав, заколисуючи їх, хтохвилювавсяза їх пораненийпальчик, хто радів їх найменшій перемозі.Дітки подарували присутнім незабутні хвилинищастя та радостіу чудових піснях та танцювальних номерах.
Батьки та їх діти мали можливість взяти участь у різних конкурсах. В дома, діти разом з батьками виготовили їхні родинні деревця.
За участь у конкурсах, мами, тата, бабусі, дідусі отримували грамоти та дипломи.
А в кінці свята діти привітали свої родини невеличкими сувенірами.
Це свято принесло радість усім і дітямта дорослим.

Моя сім’я, моя родина!

Під такою назвою пройшло родинне свято у Лисянській дошкільній установі «Малятко». Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по - справжньому щасливі лише в сім’ї, серед, друзів коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода. Родина є найпершим і головним осередком виховання дитини, передання їй надбаного поколіннями досвіду і мудрості, моральних цінностей. Саме родина формує внутрішні переконання дитини, закладає основи світогляду маленької особистості. Загальновідомо, що найкраще виховує дітей приклад дорослих.

Це добре розуміють педагоги Лисянської дошкільної установи «Малятко» і саме, тому уже традиційним стало кожного року проводити родинне свято в листопаді місяці. Дошкільний заклад не змінює родину, він виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежить від їх узгодженості. Цікаве і змістовне родинне свято організували педагогічний колектив та батьки. Під час свята вихованці мали можливість насолодитися чарівним співом своїх мам, позмагатися у спритності зі своїми татусями, подякувати усім членам своїх родин за любов і турботу. Під час свята родини завзято змагалися у швидкості, спритності, силі та готували улюблену страву, разом долали перешкоди і вирішували інтелектуальні завдання. Дітки подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у чудових піснях та танцювальних номерах.Родини Барташевичів, Данелян, Єршових проявили себе дружніми і ерудованими, спритними і винахідливими, вправними та веселими.

Спільна участь родини у таких заходах сприяє формуванню у дітей почуття гордості за свою родину. Родини, які брали участь були нагороджені грамотами і сувенірами за активну участь у родинному святі. Тож взаємна любов і підтримка між членами родини, тепло сімейних стосунків – це саме ті чинники, що сприяють вихованню дитини життєрадісною, доброзичливою і впевненою в собі особистістю.

Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються дошкільнята: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість.

Це свято принесло радість усім дітям та дорослим.

/Files/images/dnz_2016/SAM_2457.JPG /Files/images/dnz_2016/SAM_2492.JPG /Files/images/dnz_2016/SAM_2626.JPG

23.ХІ.2017

***

Родинні свята в дошкільних навчальних закладах селища

Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по -справжньому щасливі лише в сім’ї, серед, друзів коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.

Родина є найпершим і головним осередком виховання дитини, передання їй надбаного поколіннями досвіду і мудрості, моральних цінностей. Саме родина формує внутрішні переконання дитини, закладає основи світогляду маленької особистості. Загальновідомо, що найкраще виховує дітей приклад дорослих.

/Files/images/1447613529145_3.jpg/Files/images/1447613529145_2.jpg Це добре розуміють педагоги Лисянських дошкільних навчальних закладів «Ромашка», «Веселка», «Малятко» і саме тому уже традиційним стало проведення родинних свят в листопаді місяці. Дошкільний заклад не змінює родину, він виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежить від їх узгодженості. Цікаві і змістовні родинні свята організували завідуючі, вихователі та музичні керівники закладів.

Під час свята вихованці мали можливість насолодитися чарівним співом своїх мам, позмагатися у спритності зі своїми татусями, порадіти вправності бабусь, подякувати усім членам своїх родин за любов і турботу. . Під час свята родини завзято змагалися у швидкості, спритності, силі та готували улюблену домашню страву. Разом долали перешкоди і вирішували інтелектуальні завдання. Спільна участь родини у таких заходах сприяє формуванню у дітей почуття гордості за свою родину. Родини які брали участь були нагороджені подякою за активну участь у родинному святі та за гарне виховання дітей. Тож взаємна любов і підтримка між членами родини, тепло сімейних стосунків – це саме ті чинники, що сприяють вихованню дитини життєрадісною, доброзичливою і впевненою в собі особистістю.

Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються дошкільнята: материнська любов, батьківська наука,бабусина молитва,дідусева мудрість.

Ці свята приносять радість усім дітям та дорослим.

Методист РМК Вертеби Н.О.

Кiлькiсть переглядiв: 1179

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.