Грудень 2016

Тиждень протидії торгівлі людьми

В Шубиноставській школі з 21.11 по 25.11.2016 відбувся тиждень під назвою «Торгівля людьми». З метою профілактики, привернення уваги та підвищення обізнаності, щодо проблеми торгівлі людьми проведено інформаційно – просвітницьку роботу.
Протягом тижня учні 8-11 класів переглянули фільми «Небезпечна гра», «Правда про торгівлю людьми». Завдяки відтворенню реальних подій, фільм показує подробиці торгівлі людьми. Відео застерігає молодь, як можна залишитися у не безпеці,обираючи роботу за кордоном.
Волонтери загону «Відкрите серце» виготовили буклети «Як не стати жертвою торгівлі людьми» та здійснили в усі класи інформаційні рейди, з метою ознайомлення учнів зі змістом буклетів. А Вовченко Дар’я, Глушенко Ольга,Хапко Вікторія, Драчук Олександр випустили стінгазети «Про жорстокість та добро».
Класний керівник 11 класу Прокопенко Н.Ф. провела виховну годину «Попередження торгівлі людьми», бібліотекар Сукач Ю.В. оформила виставку літератури «Шляхи протидії торгівлі людьми».
/Files/images/shubin/Шубиноставська.jpg


Проведення таких виховних заходів сприяє вихованню в учнів поваги до прав та основних свобод людини, підвищенню суспільного та політичного рівня їх знань щодо проблеми торгівлі людьми та розповсюдженню необхідної інформації серед молоді.

Прикро, що нині доводиться говорити про рабство і торгівлю людьми в Україні і в світі. Але знати про це треба.

Листопад 2016

День козацтва та захисника України в Шубиноставській ЗОШ І-ІІІ ст.

Заголовок
/Files/images/shubin/Безымянный 1.jpg /Files/images/shubin/Безымянный.jpg
/Files/images/shubin/231015.jpg /Files/images/shubin/231017.jpg

***

18 жовтня 2016 року 20 учнів Шубиноставської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Орлятко»
/Files/images/shubin/231020.jpg
/Files/images/shubin/231018.jpg /Files/images/shubin/231019.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 1011

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.