Майстер-клас

На базі Лисянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – гімназія» вчителем історії вищої кваліфікаційної категорії, вчителем-методистом Бровченко Н.І. на високому професійному рівні проведено майстер-клас для молодих заступників та вчителів району з досвіду роботи «Інноваційні підходи до вивчення історії». В режимі On-linе мали змогу брати участь і вчителі Лисянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Учасники майстер-класу відвідали урок в 11 класі на тему: «Слідами Нюрнберзького процесу».

Велике незабутнє враження справили на учнів та учасників майстер-класу художні твори, використані учнями під час виступів, фрагмент документального фільму про експерименти доктора Менгеля в концтаборах, презентації учнівських творчих проектів (Слинько Інна, Рустамян Анаіт, Невмиваний Віталій, Бублейко Оксана), рольова гра «Нюрнберзький процес» (фрагмент суду на трьох мовах: англійській, німецькій та українській). Серед сучасних педагогічних технологій вчителька вміло використала технологію створення ситуації успіху. Учениця Мазана Аліна презентувала асоціативні малюнки, з допомогою яких змалювала події війни. Протягом уроку учні висловлювали свої думки щодо поставлених на уроці проблем; виявляли своє негативне ставлення скоєних злочинів під час Другої світової війни та проявляли шану до загиблих.

Молоді вчителі, заступники директорів з навчально-виховної роботи та вчителі-предметники з Лисянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 взяли участь в телеконференції щодо використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі на якій поділились враженням від уроку і взяли участь в його обговорені.

Вчитель історії Бровченко Н.І. /Files/images/DSC04555.JPG /Files/images/DSC04578.JPG

Учасники майстер-класу

/Files/images/DSC04568.JPGПрезентація учнівських творчих проектів /Files/images/DSC04571.JPGПрезентація учнівських творчих проектів

/Files/images/DSC04566.JPGПерегляд документального фільму про експерименти доктора Менгеля в концтаборах

/Files/images/DSC04577.JPGРольова гра «Нюрнберзький процес»

/Files/images/DSC04579.JPGСтворення ситуації успіху

/Files/images/DSC04584.JPGЯ вважаю…

/Files/images/DSC04597.JPGТелеконференція

/Files/images/DSC04593.JPGТелеконференція

/Files/images/DSC04591.JPGТелеконференція

/Files/images/DSC04598.JPGТелеконференція

Кiлькiсть переглядiв: 837

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.