ЛИСЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З
02.10.2017 смт. Лисянка №104

Про проведення Всеукраїнських

учнівських олімпіад і турнірів

з навчальних предметів

у 2017/2018 навчальному році

Відповідно до наказу управління освіти і науки від 11.08.2017 № 195 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. Відділу освіти, районному методичному кабінету, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

1.1. Забезпечити проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, іноземних мов (англійська, німецька), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, російської мови та літератури (додаток 1).

1.2. Організувати проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у два етапи:

- І етап (шкільні) – у жовтні 2017 року;

- ІІ етап (районні, міські) – з 12 листопада до 17 грудня 2017 року згідно з додатком 1.

1.3. Звіти про проведення І етапу (шкільні) Всеукраїнських учнівських олімпіад та заявки подати до 01 листопада 2017 року в районний методичний кабінет.

1.4. Звіти про проведення районних олімпіад (ІІ етап) та заявки на участь у ІІІ етапі олімпіад з навчальних предметів подати до комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» до 20 грудня 2017 року.

2. Затвердити склад оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додатки 3, 4).

3. Районному методичному кабінету (зав. РМК Шевченко Л.А.):

3.1. За результатами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад визначити учнів-переможців для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

3.2. Забезпечити участь команди Лисянського району в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

3. Витрати на участь в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів здійснити за рахунок коштів місцевих бюджетів.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста райметодкабінету Запару О.Г.

Начальник відділу освіти Л.М.Гнатюк

Додаток 1 до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 02.10.2017 №104

Перелік Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

№ з/п Найменування Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
1. Українська мова та література (7-11 класи)
2. Англійська мова (8-11 класи)
3. Іспанська мова (8-11 класи)
4. Французька мова (8-11 класи)
5. Німецька мова (8-11 класи)
6. Правознавство (9-11 класи)
7. Історія (8-11 класи)
8. Економіка (9-11 класи)
9. Математика (6-11 класи)
10. Біологія (8-11 класи)
11. Географія (8-11 класи)
12. Астрономія (10-11 класи)
13. Фізика (8-11 класи)
14. Хімія (8-11 класи)
15. Екологія (10-11 класи)
16. Інформатика (9-11 класи)
17. Інформаційні технології (10-11 класи)
18. Трудове навчання (8-9; 10-11 класи)
19. Російська мова та література (9-11 класи)

Додаток 2

до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від 02.10.2017 №104

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата проведення Навчальний предмет, час проведення Відповідальний за підготовку завдань
12 листопада Математика (08.00-12.00) Козлова Ольга Миколаївна
Історія (12.00-16.00) Степанова Наталія Михайлівна
18 листопада Екологія (08.00-12.00) Даниленко Любов Іванівна
Економіка (12.00-16.00) Мойсеєва Світлана Григорівна
19 листопада Хімія (08.00-12.00) Северинова Алла Миколаївна
Географія (12.00. –16.00) Мойсеєва Світлана Григорівна
25 листопада Біологія (08.00-12.00) Даниленко Любов Іванівна
Астрономія (12.00-16.00) Северинова Алла Миколаївна
26 листопада Англійська, французька, німецька, іспанська мови (08.00-16.00) Пахомова Тетяна Геннадіївна Савицька Галина Іванівна
2 грудня Інформаційні технології (08.00-12.00) Шемшур Вадим Михайлович
3 грудня Фізика (08.00-12.00) Северинова Алла Миколаївна
Правознавство (12.00-16.00) Степанова Наталія Михайлівна
9 грудня Українська мова та література (8.00-12.00) Січкар Світлана Іванівна Ющенко Людмила Олександрівна
10 грудня Російська мова та література (08.00-12.00) Юрчак Валентина Анатоліївна
16 грудня Інформатика (08.00-12.00) Шемшур Вадим Михайлович
17 грудня Трудове навчання (08.00-13.00) Кондратюк Сергій Юрійович

Додаток 3 до наказу відділу освіти

райдержадміністрації

від 02.10.2017 №104

Склад оргкомітету

районних олімпіад з базових дисциплін

1. Гнатюк Л.М. – голова оргкомітету, начальник відділу освіти;

2. Шевченко Л.А. – заступник голови, завідувачка РМК

3. Скрипник С.О. – методист райметодкабінету

4. Запара О.Г. – методист рай методкабінету

5. Горбач Л.В. – методист рай методкабінету

6. Труш С.П. – методист райметодкабінету

7. Уманська О.В. – зав. РМПМК

8. Вертеба Н.О. – методист райметодкабінету

9. Сапожніков В.В. – в.о. методиста райметодкабінету

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.