Система роботи ДНЗ щодо створення умов для розвитку мовлення дошкільників

/Files/images/dnz/IMG_20190220_094318.jpg
20-21 лютого 2019 року на базі дитячих дошкільних установ «Ромашка», «Малятко» смт. Лисянки проведено семінари-практикуми для вихователів району з проблеми: «Формування звукової культури мовлення у дітей дошкільного віку».
На семінарі-практикумі були присутні 20 вихователів дошкільних закладів та дошкільних груп Лисянськго району. Слухачів ознайомили з актуальністю проблеми зниження мовленнєвого розвитку малят.
Учасників семінару привітали діти молодших та старших групи «Добрий день всім, кого сюди стежина привела!» та переглянули практичні форми роботи з дітьми за темою «Мовленнєва компетентність – невід’ємна складова гармонійної особистості дошкільників»:
Зі слухачами провели ділову гру «Квітка очікувань», в процесі якої слухачі висловили побажання щодо змісту роботи наступних семінарських занять.
Науково-методичний блок семінару-практикуму був представлений доповіддю «Формування комунікативної компетентності як фактор соціалізації дітей з мовленнєвими потребами», інформацією «Вікові особливості розвитку мовлення дітей дошкільного віку».
Слухачі набули теоретичних знань і практичних умінь з питань формування комунікативної компетенції дошкільників.
Під час «Відкритого мікрофону» учасники обмінялись досвідом роботи з питань теми семінару, отримали рекомендації.
Семінар пройшов у діловій невимушеній атмосфері.
Кiлькiсть переглядiв: 719

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.