/Files/images/dnz/_DSC1269.JPG Міцна сім’я - міцна держава!

В ДНЗ «Ромашка» відбулося родинне свято «Міцна сім’я – міцна держава!». Провели його вихователі Валентина Гусятинська, Наталія Манасян та Тетяна Вдовиченко.
Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода. Дошкільний заклад не замінює родину, він виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежать від їх узгодженості.
Кожне слово, кожен вірш, які промовили маленькі артисти звучали в цей/Files/images/dnz/_DSC1356.JPG день дуже щиро, бо були звернені до найулюбленіших – до їхніх рідних. Дітки подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у чудових піснях та танцювальних номерах.
Участь приймали всі малята групи «Фантазерики» та найактивнішими були родини:Логвиненків, Розгонів, Лисиців, Семериків і Шаповалів.
Батьки та діти мали можливість взяти участь у різних конкурсах та завданнях. Родини проявили себе дружніми і ерудованими, спритними і винахідливими, вправними та веселими. Вдома, діти разом з батьками виготовили їхні родинні страви, а потім разом їх поласували.
На святі, кожен з присутніх почув теплі слова подяки за виховання дітей із вуст завідуючої дитсадка «Ромашка» - Лесі Миколаївни Тарасенко. Вона привітала всіх і ще раз наголосила, що в час коли в державі відбуваються складні події, такі свята є особливо актуальними. Вони єднають родини, людей та державу, яка повинна бути дружною, міцною, сильною та незалежною.
За участь родини отримали дипломи і сувеніри, а дітлахи смачні цукерки.
Це свято принесло радість усім дітям та дорослим.
Кiлькiсть переглядiв: 944

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.