Районний семінар учителів іноземних мов

/Files/images/vinograd/DSC04721(1).JPG

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято всіх християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Уже доброю традицією Виноградського КОЗу є проведення щорічної виставки дитячих пасхальних виробів своїми руками. Цього року тут були представлені різноманітні вироби у вигляді великодніх яєць, пасхальних кроликів, курчат та багато вітальних листівок.

У цей час у стінах нашого КОЗу відбувся районний семінар учителів іноземних мов на тему : “Формування комунікативної компетенції засобами інтерактивних методик та використання комп’ютерних технологій на уроках іноземної мови”. Присутні мали змогу відвідати урок в 1 класі “Їжа. Щасливої Пасхи!” та побачити практичне застосування цеглинок “лего” на уроках іноземної мови.

Учнями школи було проведено виховний захід “Традиції святкування Великодня в Україні, Великобританії та Німеччині”, на якому вони охоче поділилися знаннями про пасхальні вірування та традиції святкування не лише українського народу, а й німецького і англійського . Гості свята мали змогу взяти участь в майстер-класі з виготовлення пасхальних символів, а також дізналися про їх значення.

У ході семінару було розглянуто використання комп’ютерних технологій в освітньому просторі, а саме застосування онлайн-тестування в навчанні іноземної мови. Методист РМК Скрипник С.О. представила колегам сучасні онлайн інструменти інтерактивного навчання як технологію співробітництва між учнями і вчителем та рамку безперервного професійного вдосконалення вчителів іноземної мови.

Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку, що старі методики, які були колись актуальними, відходять у минуле, а їх місце займає нова, креативна техніка викладання, яка дозволяє істотно підвищити інтерес учнів до процесу роботи над засвоєнням нової інформації, зробити урок більш цікавим і захоплюючим.

Заголовок
/Files/images/vinograd/DSC04792.JPG /Files/images/vinograd/DSC04800.JPG

***

Районний семінар - цікаво та корисно!

27 листопада на базі Лисянського НВК відбувся семінар вчителів іноземних мов на тему:

«Використання акмеологічних технологій на уроках іноземної мови». Учасники семінару мали змогу відвідати уроки англійської, німецької мов та засідання гуртка французької мови. Вчитель Бондаренко І.П. згідно теми свого уроку англійської мови разом з учнями 6-Б класу поринула в дивовижний світ зимових свят та розваг. На основі власно-створених презентацій школярі англійською мовою розповідали про свої улюблені свята, співали пісні,творчо працювали в групах , виконували цікаві й творчі завдання.

/Files/1.png

Сучасний інтерактивний урок німецької мови на тему «Житло людини» був проведений учителем Дзеціною С.І. На уроці учитель вміло використала такі завдання: випереджувальні, мозковий штурм,робота в парах, робота над аутентичним текстом. Урок був насичений аудіо та відео-матеріалами.

/Files/3.png

Маленькі школярики третьокласники на уроці англійської мови( учитель Ступник А.О.) уявили себе юними дизайнерами житла і на основі своїх проектних робіт вчилися описувати місцерозташування предметів в будинку, складати міні-діалоги ,а по завершенню заняття отримали солодкі нагороди-медальки.

/Files/4.png

У цьому році вперше в Лисянському НВК впроваджено вивчення французької мови,тому на засідання гуртка французької мови на тему: «Мої однокласники» для 6-7 класів вчителя Потоцької С.М. прийшли чимало бажаючих учасників семінару. Заняття дітей пройшло в ігровій формі, з поєднанням інтерактивних технологій. Спілкування вчителя та учнів 6-7 класів було цікавим, змістовним та майстерним.

/Files/2.png

Кiлькiсть переглядiв: 884

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.