Районний семінар - цікаво та корисно!

27 листопада на базі Лисянського НВК відбувся семінар вчителів іноземних мов на тему:

«Використання акмеологічних технологій на уроках іноземної мови». Учасники семінару мали змогу відвідати уроки англійської, німецької мов та засідання гуртка французької мови. Вчитель Бондаренко І.П. згідно теми свого уроку англійської мови разом з учнями 6-Б класу поринула в дивовижний світ зимових свят та розваг. На основі власно-створених презентацій школярі англійською мовою розповідали про свої улюблені свята, співали пісні,творчо працювали в групах , виконували цікаві й творчі завдання.

/Files/1.png

Сучасний інтерактивний урок німецької мови на тему «Житло людини» був проведений учителем Дзеціною С.І. На уроці учитель вміло використала такі завдання: випереджувальні, мозковий штурм,робота в парах, робота над аутентичним текстом. Урок був насичений аудіо та відео-матеріалами.

/Files/3.png

Маленькі школярики третьокласники на уроці англійської мови( учитель Ступник А.О.) уявили себе юними дизайнерами житла і на основі своїх проектних робіт вчилися описувати місцерозташування предметів в будинку, складати міні-діалоги ,а по завершенню заняття отримали солодкі нагороди-медальки.

/Files/4.png

У цьому році вперше в Лисянському НВК впроваджено вивчення французької мови,тому на засідання гуртка французької мови на тему: «Мої однокласники» для 6-7 класів вчителя Потоцької С.М. прийшли чимало бажаючих учасників семінару. Заняття дітей пройшло в ігровій формі, з поєднанням інтерактивних технологій. Спілкування вчителя та учнів 6-7 класів було цікавим, змістовним та майстерним.

/Files/2.png

Кiлькiсть переглядiв: 157

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.