Ресурси районного семінару вчителів математики,проведеного на базі Виноградського НВК 16.10.2018

* **

Метод проектів як технологія навчання

Нещодавно на базі Виноградського НВК відбувся районний семінар-практикум учителів математики з проблеми «Метод проектів як технологія навчання». У семінарі взяли участь 20 учителів математики. Згідно з планом роботи семінару педагоги відвідали урок-захист учнівських проектів з геометрії у 8 класі з теми: «Славнозвісна теорема Фалеса та її практичне застосування», який провела вчитель математики Свиденко Т.О. Урок оцінено як високо ефективний.
Тетяна Олександрівна поділилась досвідом роботи щодо використання: проектної діяльності на уроках математики та у виховній діяльності, ІКТ для створення проектів і їх захисту; залучення учнів до самостійної та творчої, дослідницької роботи.
Учасники семінару працювали в групах, брали активну участь у відкритих діалогах та дискусії «ЗА» і «Проти» щодо використання методу проектів при викладанні математики.
З учителями математики проведено нараду щодо впровадження Державного стандарту базової і повної середньої освіти, удосконалення роботи з обдарованими дітьми, участь педагогів та учнів у конкурсах, олімпіадах, МАН.

/Files/images/PA090018.JPG

/Files/images/PA090039.JPG

/Files/images/PA090043.JPG

/Files/images/PA090009.JPG

/Files/images/PA090011.JPG

/Files/images/PA090014.JPG

/Files/images/PA090004.JPG

/Files/images/PA090040.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 900

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.