МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ХІМІЇ ЛИСЯНСЬКОГО РАЙОНУ


12 листопада 2015 року в БДЮТ відбулося районне методичне одєднання вчителів хімії на тему «Активізація навчальної діяльності при вивченні хімії» за участі методиста Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Гейко Людмили Іванівни. Мета методичного обєднання: надання методичної допомоги для розвитку творчої ініціативи педагога, підвищення професійної компетентності та якості навчання вчителів хімії.
Зі словами вітання до присутніх звернулась методист РМК Горбач Л.В., яка висвітлила напрямки роботи працівників для підвищення інтенсивності освітнього процесу та підвищення якості навчання в умовах збільшення обсягу навчальної інформації. Методист ЧОІПОПП Гейко Л.І. надала методичну допомогу вчителям хімії щодо календарного планування, впровадження новітніх методів навчання, ведення ділової документації.
В рамках методичного об’єднання був проведений тренінг з учителями хімії району, щодо використання комп’ютерних технологій на уроках хімії.
Учасники семінару висловили подяку Людмилі Іванівні за високий професійний рівень в підготовці і роботі методичного об’єднання та отриману методичну допомогу.
Робота методичного об’єднання пройшла в доброзичливій, творчій обстановці.

/Files/images/фото 2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 769

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.