Повернутися до звичайного режиму

22 листопада 2017 рокуна базі Лисянського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської обласної радивідбувся міжрайонний семінар - практикум учителів початкових класів з теми «Акмеологічні технології – технології XXІ століття» (Звенигородка – Лисянка).

Відкрив семінар директор навчального закладу Мельничук Володимир Миколайович. Учні старшої школи виконали Флешмоб «З Україною в серці» (керівник Савінова Світлана Володимирівна).

З вітальним словом до учасників семінару звернулися заступник голови районної державної адміністрації Олександр Васильович Дубовий та методист відділу освіти Труш Світлана Петрівна, яка провела короткий екскурс - знайомство з початковою школою в навчальному закладі, інтерактивну вправу «Зошит очікувань» та діагностичне опитування «Прямуй до вершин».

У теоретичній частині міжрегіонального семінару коуч-консультант, заступник директора з навчально – виховної роботи Лисянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Бровченко Ніна Іванівна поділилася досвідом роботи щодо впровадження акмеологічних технологій в освітній процес як старшої так і початкової школи, провела ексклюзивний бібліографічний огляд із теми «Акме» та ознайомила з програмою, моделлю, концепцією «Акме – школи», учасниці програми «Інноваційні школи Черкащини».

В рамках семінару було проведено дефіле нестандартних уроків: в 3-Б класі- ритміки (вчитель Обиюх Наталія Володимирівна), в 1-Б класі – навчання грамоти (читання) (вчитель Коваль Надія Петрівна), в 1-А класі – навчання грамоти (письмо) (вчитель Шалівська Олена Василівна).

Втілення теоретичних засад в педагогічну практику під час проведення «Педагогічного Флеш – меседжу» продемонстрували коуч – консультанти, вчителі початкових класів Куліш Валентина Василівна, Власюк Оксана Василівна, які ділилися своїми знаннями з теми «Акмеологічні технології – технології XXІ століття» та впровадження біоадекватних технологій через застосування методів: «Бачено – небачено», «Броунівський рух», «Діалог Ривіна», «Шість капелюхів мислення Едварда де Боно»; технології «Скрайбінг»; прийомів «Зв’язок поколінь», «Вибух емоцій», «Навіювання»; вправи «Асоціації»; гри «Пальці»; розминки «Осінній дощ».

Педагоги закладу спільно з методистом Звенигородського відділу освіти Любов’ю Леонідівною Красуцькою та вчителями 1-х класів Звенигородщини підсумовуючи роботу семінару, під час професійних дебатів визначили перспективні форми роботи у навчальному процесі з теми «Акмеологічні технології – технології XXІ століття». Кожен педагог мав можливість висловити свої професійні міркування та поділитися враженнями під час проведення «Емоційного ланцюжка» передаючи «Вогник побажань» з рук в руки і відмітили, що семінар пройшов творчо, креативно, пізнавально, доступно, цікаво, в доброзичливій атмосфері.

Підсумовуючи, Світлана Петрівна наголосила на необхідності проведення таких спільних семінарів по обміну досвідом. Вони спонукають вчителів до самопізнання та самовдосконалення, набуття теоретичних знань та практичних умінь у підготовці вчителів початкових класів до роботи у Новій українській школі.

Кiлькiсть переглядiв: 1033

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.