СЕМІНАР ІЗ БІОЛОГІЇ

Із метою обміну досвідом фахової майстерності вчителів біології і хімії 08.10.2014р. на базі Хижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Синицька Т.В., вчитель Поліщук Т.І.) проведено районний семінар. Тема, яку винесли на розгляд і обговорення: «Обмін і впровадження досвіду роботи в сучасному кабінеті біології та співпраця із науковими працівниками». У семінарі взяли участь 21 педагог. Учасники семінару відвідали Мліївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 імені М.М.Артеменка Городищенської районної ради Черкаської області ЗОШ №2 ( директор Кравець Т.І.).

Директор привітала учасників семінару і побажала успіхів на освітянській ниві, презентувала сучасне оснащення і роботу біологічного кабінету, проінформувала присутніх про науково та організаційну співпрацю із Мліївським інститутом садівництва ім. Л.П.Симиренка.

/Files/images/біолог1.JPGПрезентація Мліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені М.М.Артеменка/Files/images/біолог2.JPGКабінет біології
/Files/images/теплиця 3.JPGШкільна теплиця/Files/images/біолог_4.JPGУчасники семінару біля пам’ятника Л.П.Симиренка

Вчителі шкіл одержали ресурсні матеріали з тематики семінару, проведеного на високому організаційно-методичному й науковому рівні (методист рай методкабінету Горбач Л.В.).

Кiлькiсть переглядiв: 689

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.